Anglistyka – WSJO w Poznaniu

Anglistyka stworzona jest dla osób zainteresowanych światem, które cenią sobie przede wszystkim opanowanie współczesnego języka angielskiego w praktyce, na poziomie zbliżonym do rodzimych użytkowników.

Studia adresowane są szczególnie do osób, które chcą osiągnąć wysoki poziom znajomości języka angielskiego mocno osadzony w kontekstach kultury, tradycji i społeczeństwa. Jednocześnie cenią sobie możliwość zdobycie i rozwinięcia kompetencji zawodowych poprzez realizację bogatego programu praktyk.

Język współczesnego świata. Biznes – kultura – relacje. Uniwersalne umiejętności. Praktyczna znajomość współczesnego języka.

Program zakłada przewagę zajęć praktycznych, pozwala na osiągnięcie biegłości w języku angielskim, wspartej intuicyjną świadomością językową, zdolnością poruszania się w różnych rejestrach języka, mocnym osadzeniem w realiach współczesnego świata anglojęzycznego w obszarze tradycji, współczesnej kultury i współczesnego społeczeństwa. Atuty tych studiów to program zorientowany na język współczesny, z przewagą zajęć praktycznych o charakterze ćwiczeniowym i warsztatowym, wzbogacony o blok praktyk zawodowych organizowanych przez Uczelnię.

Taki program pozwala nie tylko uzyskać biegłość w języku angielskim w komunikacji codziennej oraz w relacjach zawodowych, ale również rozwija kwalifikacje zawodowe i umiejętności miękkie zaliczane do kompetencji przyszłości. Dydaktykę wspieramy nowoczesną technologią, w tym rozwiązaniami distance learning.

Więcej informacji o tym kierunku: www.wsjo.pl/anglistyka/

Pełna oferta studiów językowych I stopnia: www.wsjo.pl/studia-i-stopnia/

Zobacz również: WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W POZNANIU – DLA KANDYDATA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia