Kierunki studiówKierunki studiów Zielona GóraStudia techniczneStudia Zielona Góra

Architektura w Zielonej Górze

Studia inżynierskie na kierunku architektura to jedne z najbardziej interdyscyplinarnych studiów przygotowujących specjalistów do projektowania i zarządzania w zakresie architektury.

Architektura na Uniwersytecie Zielonogórskim

Kierunek architektura na Uniwersytecie Zielonogórskim działa na podstawie nowego programu zgodnego ze standardami w zakresie  kształcenia przygotowującego do zawodu architekta w Polsce i uzyskania uprawnień zawodowych. Ponadto dyplomy magisterskie uzyskane w IAiU posiadają NOTIFICATION of DIPLOMAS czyli są uznawane w krajach Unii Europejskiej.

Na studiach zdobędziesz interdyscyplinarną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne z nauk inżynieryjno-technicznych, z zakresu sztuki oraz projektowania komputerowego.

Dzięki studiom na kierunku architektura będziesz przedstawicielem wolnego zawodu zaufania publicznego. Będziesz mógł podjąć pracę w administracji jak też w pracowniach projektowych architektonicznych, w przemyśle budowlanym, w firmach projektowych wyposażenia wnętrz, działach projektowych producentów mebli i materiałów budowlanych, w działach graficznych, w przedsiębiorstwach zajmujących się realizacją inwestycji, w firmach deweloperskich. Będziesz mógł również prowadzić własną działalność gospodarczą.


Dowiedz się więcej o tym kierunku studiów, korzystając z informacji przygotowanych przez uczelnię:

Kierunek architektura w Zielonej Górze

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Zielona Góra. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Zielona Góra.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia