Kierunki studiów Zielona GóranewStudia artystyczneStudia techniczneStudia Zielona Góra

Architektura wnętrz w Zielonej Górze

Studia licencjackie na kierunku architektura wnętrz to nauka projektowania wnętrz, mebli i małej architektury. Poznaj szczegóły tej atrakcyjnej oferty!

Architektura wnętrz na Uniwersytecie Zielonogórskim

Po ukończeniu 3-letnich studiów licencjackich na kierunku architektura wnętrz otrzymasz wiedzę i umiejętności z zakresu  projektowania wnętrz, mebli oraz obiektów małej architektury. Zdobędziesz wiedzę w  interdyscyplinarnych pracowniach projektowych kształcących w obrębie zrównoważonego  projektowania z naciskiem na indywidualne zainteresowania studenta. Współpraca z firmami branżowymi, udział w wystawach dotyczących architektury i designu umożliwia praktykę w zawodzie przyszłego architekta wnętrz, projektanta mebli.

Jako absolwent kierunku architektura wnętrz będziesz mógł podjąć pracę zawodową w biurze (studiu) projektowym zajmującym się aranżacją przestrzeni mieszkalnych, publicznych, wystawienniczych.

Dzięki zróżnicowanemu programowi nauczania, który obejmuje między innymi udział w konkursach projektowych oraz wystawach branżowych, będziesz przygotowany do kreowania indywidualnej sylwetki projektanta odpowiadającego na konkretne zapotrzebowanie rynku.

Studia kandydatom proponuje Wydział Artystyczny UZ.

Dowiedz się więcej o tym kierunku studiów, korzystając z informacji przygotowanych przez uczelnię:

Kierunek architektura wnętrz w Zielonej Górze

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Zielona Góra. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Zielona Góra.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia