KarieraNoweStudia KatowiceStudia podyplomoweStudia techniczne

Budowa napowietrznych linii elektroenergetycznych – Akademia Śląska

Studia podyplomowe na kierunku Budowa napowietrznych linii elektroenergetycznych wysokich napięć to propozycja dla absolwentów kierunków budowlanych i elektrycznych.

Akademia Śląska zaprasza na 2-semestralne studia podyplomowe “Budowa napowietrznych linii elektroenergetycznych wysokich napięć”.

Celem tych studiów podyplomowych jest szczegółowe przedstawienie wymagań projektowo-wykonawczo-odbiorowych w zakresie współczesnych zaktualizowanych zasad projektowania i budowy napowietrznych linii elektroenergetycznych wysokich napięć określonych wymaganiami normy PN-EN 50341 wraz załącznikiem krajowym oraz Eurokodami. Zakres studiów kompleksowo obejmuje problematykę tj. zagadnienia geotechniczne, konstrukcyjne oraz elektryczne.

Przeznaczone są dla absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich kierunków budowlanych oraz elektrycznych, chcących ukierunkować swoje zainteresowania zawodowe w obszarze budowy napowietrznych linii elektroenergetycznych. Adresatem studiów jest również personel techniczny z przemysłu energetycznego, operatorów liniowych przesyłu i dystrybucji związanych z liniami elektroenergetycznymi o profilu elektrycznym lub budowlanym pracujący w zakresie odbioru i utrzymania linii napowietrznych.

Absolwent będzie specjalizować się w zakresie projektowania i budowy elektroenergetycznych linii napowietrznych obszarze projektowania, wykonawstwa, odbioru i ich utrzymania, w zależności od wykształcenia podstawowego w branży elektrycznej lub budowlanej.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE na Akademii Śląskiej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA ŚLĄSKA W KATOWICACH – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia