Kierunki studiów PoznańPolecane uczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Poznań

Collegium da Vinci w Poznaniu – rekrutacja, kierunki studiów

Niektóre uczelnie kurczowo trzymają się starych rozwiązań w dziedzinie edukacji. Ale są też takie, które wychodzą zmieniającym się trendom naprzeciw, nieustannie unowocześniając podejście do edukacji. To tych drugich właśnie należy poznańskie Collegium Da Vinci.

Collegium Da Vinci działa na polskim rynku edukacyjnym od 1996 roku i zdążyła w tym czasie na stałe zapisać się w umysłach poznaniaków jako uczelnia ludzi kreatywnych i ciekawych świata. Mantrą CDV jest hasło “Wszystko łączy się ze wszystkim” – uczelnia stara się więc nie tylko przygotować studentów do wykonywania pracy w wybranej dziedzinie, ale również poszerzać ich horyzonty poza nią. W ofercie uczelni znajdują się przyszłościowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem kierunki, np. Data Science, Kreatywna produkcja wideo i Mediaworking.

Aby spełnić swe ambitne cele uczelnia nie tylko przykłada wielką uwagę do kształcenia jakości zajęć i programów studiów, ale również aktywnie uczestniczy w życiu kulturowo–oświatowym miasta Poznania, organizując spotkania ze specjalistami, influencerami i osobami z życia publicznego. CDV zorganizowała też specjalną jednostkę, Centrum Praktyczności, której zadaniem jest organizacja praktyk studenckich i spotkań, doradztwo zawodowe oraz współpraca z absolwentami uczelni. Wszystko to, aby przekazać studentom i absolwentom aktualne, przystające do wymagań rynku pracy umiejętności praktyczne i pomóc im znaleźć satysfakcjonującą pracę po skończeniu studiów.

Uczelnia prowadzi współpracę z najlepszymi firmami i innymi ośrodkami akademickimi nie tylko z Polski, ale też z zagranicy. Dzięki uczestnictwu CDV w programie Erasmus+ jej studenci mają więc możliwość odbycia praktyk studenckich, a nawet i części studiów, za granicą w ramach wymiany studenckiej.

Kierunki studiów prowadzone na Collegium Da Vinci w Poznaniu:

Studia I stopnia w języku polskim:

Studia I stopnia w języku polskim online:

Studia I stopnia w języku angielskim:

Studia II stopnia w języku polskim:

Studia EMBA:

Oferta prestiżowe studiów EMBA prowadzonych na CDV jest skierowana do osób posiadających już wykształcenie licencjata lub doświadczenie na pozycjach menadżerskich i kierowniczych. Studia te pozwalają zdobyć prestiżowy dyplom Executive Master of Business Administration, który pozwala aplikować na najwyższe stanowiska w dziedzinie zarządzania kadrami, firmami itp. Więcej informacji o studiach EMBA prowadzonych na CDV można znaleźć tutaj.

Studia podyplomowe:

Collegium Da Vinci daje również możliwość zyskania specjalistycznych kwalifikacji na studiach podyplomowych. Lista prowadzonych kierunków i informacje o nich są dostępne tutaj.

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia