KonferencjeNoweStudia logistyczneZ życia uczelni

Kompetencje pracownicze organizacji logistycznych w dobie globalizacji – konferencja

MWSLiT we Wrocławiu zaprasza wydarzenie poświęcone kwestiom kompetencji pracowniczych w organizacjach logistycznych, a będzie to międzynarodowa konferencja prowadzona w trybie hybrydowym.

Uwaga! Konferencja logistyczna! W dniach 26-27 października 2023 roku Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu organizuje hybrydową Międzynarodową Konferencję Naukową Kompetencje pracownicze organizacji logistycznych w dobie globalizacji.

Celem konferencji jest przedstawienie zagadnień dotyczących oddziaływania na personel firm logistycznych, a także wyzwań jakie jawią się przed menedżerami tych organizacji. Konferencja ma być przestrzenią do ożywionej, międzynarodowej dyskusji, wymiany poglądów, przedstawienia wyników badań naukowych, jak również przestrzenią do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na temat postępującej globalizacji, która jest jednym z głównych trendów w biznesie, mających  realny wpływ przede wszystkim na sektor transportu oraz logistyki.

Tematem konferencji będzie m.in.:

  • Kapitał ludzki w firmie logistycznej;
  • Budowanie skutecznych i zmotywowanych zespołów jako element strategii przedsiębiorstwa;
  • Selekcja, dobór i motywowanie pracowników w dobie globalizacji logistyki;
  • Wpływ automatyzacji i nowych technologii na efektywność realizacji zadań logistycznych w dobie „Zielonego Ładu” i zrównoważonego rozwoju.

W ramach konferencji odbędzie się sesja plakatowa dedykowana studenckim kołom naukowym.

Do uczestniczenia w konferencji organizatorzy zachęcają przede wszystkim środowisko akademickie, doktorantów, studenckie koła naukowe, przedstawicieli otoczenia społeczno-gospodarczego, a także partnerów uczelni z branży TSL.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji: https://konferencje.mwsl.eu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia