Studia logistyczne w Gdańsku

Studia na kierunku LOGISTYKA mogą zaciekawić ze względu na perspektywy zawodowe. W Trójmieście naukę można podjąć w Wyższej Szkole Bankowej, Wyższej Szkole Administracji i Biznesu. Czy ten kierunek jest obecny na uczelniach państwowych? Tak! Jest kierunek transport i logistyka na PG oraz specjalność z zakresu wiedzy logistycznej na Uniwersytecie Gdańskim: Wydział Ekonomiczny UG specjalność: ekonomika transportu i logistyka.

Uniwersytet Morski w Gdyni oferuje studia logistyczne w ramach specjalności na kierunkach transport oraz innowacyjna gospodarka. Nazwy tych specjalności to: transport o logistyka oraz systemy transportowe i logistyczne.

Kierunki studiów logistycznych w Gdańsku i Gdyni

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia logistyczne Gdańsk. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia