NoweStudia KrakówStudia podyplomoweStudia z zarządzania

Digital Marketing – Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Studia podyplomowe Digital Marketing adresowane są do właścicieli firm, właścicieli start-upów, managerów ds. marketingu, pracowników działów marketingu, strategów, pracowników agencji marketingowych / reklamowych / interaktywnych…

Digital Marketing – to 2-semestralne studia podyplomowe, które proponuje kandydatom Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie (zajęcia weekendowe – w soboty i niedziele).

Kierunek Digital Marketing oparty jest o dane i analitykę internetową, która jest kluczem do lepszego wykorzystania budżetów przeznaczanych na kampanie marketingowe. Podczas studiów nauczysz się obsługi najpopularniejszych na świecie narzędzi Digital Marketingu, dowiesz się jak możesz lepiej poznać swoich klientów, ich każdy ruch na stronie oraz nauczysz się jak obserwować ich zachowania pod względem konwersji.

Kierunek Digital Marketing umożliwi Ci ocenę prowadzonych działań reklamowych. Sprawdzisz czy pieniądze, które inwestowane w szeroko rozumiany marketing przynoszą zysk. Przedmioty zbudowane na potrzeby kierunku pokażą Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych. To dzięki narzędziom i praktyce, którą poznasz od prowadzących zweryfikujesz dogłębnie rentowność pozyskanych kanałów marketingowych. Poznasz metody analizy internautów, dokładne ich zachowania, ale też dowiesz się co zrobić, aby konwertowali częściej.

Co zyskujesz?

  • Gwarancja zatrudnienia w agencji PromoTraffic dla absolwentów, którzy ukończą studia z oceną bardzo dobrą.
  • Nauczysz się, jak zaprojektować i zrealizować skuteczną strategię obecności marki w Internecie oraz jak monitorować efekty prowadzonych działań.
  • Dowiesz się, jak dobrać narzędzia do zaplanowanych celów marketingowych i zrealizować kampanie interaktywne.
  • Nauczysz się obsługiwać najpopularniejsze na świecie narzędzia Digital Marketingu.
  • Będziesz potrafił dokonać analizy zachowań konsumentów, dowiesz się jak monitorować każdy ruch na stronie oraz jak obserwować ich zachowania pod względem konwersji.
  • Zdobędziesz przygotowanie do zdania Certyfikatów Google oraz Facebook.

Dowiedz się więcej o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE WSEI W KRAKOWIE

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INFORMATYKI W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia