NoweStudia informatyczneStudia Krakówstudia onlineStudia podyplomowe

Data Science w środowisku Microsoft z elementami sztucznej inteligencji – WSEI w Krakowie

Postaw na 2-semestralne studia podyplomowe Data Science w środowisku Microsoft z elementami sztucznej inteligencji – prowadzone całkowicie online!

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie ma w swojej ofercie studia podyplomowe online na kierunku Data Science w środowisku Microsoft z elementami sztucznej inteligencji. Studia adresowane są głównie do analityków biznesowych, controllerów oraz osób, które miały już do czynienia z raportowaniem i wszystkimi problemami z nim związanymi.

Czujesz, że standardowe metody obróbki danych w Excelu już nie wystarczają? Przygotowanie okresowych raportów zabiera Ci zbyt wiele czasu? Obawiasz się, że podczas łączenia, przeliczania danych mogły wkraść się błędy (np. do makr, formuł)? Chcesz stworzyć system raportowania, z którego będzie mogło samodzielnie korzystać wielu użytkowników?

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Podczas studiów podyplomowych Data Science w środowisku Microsoft z elementami sztucznej inteligencji poznasz narzędzia do przetwarzania danych, nabędziesz praktycznych umiejętności w zakresie budowy rozwiązań klasy Business Intelligence w środowisku Microsoft, dowiesz się także, w jaki sposób można wykorzystywać sztuczną inteligencję oraz uczenie maszynowe do przetwarzania danych w sytuacji, gdy klasyczne metody są niewystarczające.

Przedmioty:

  • Wprowadzenie do baz danych
  • Hurtownie danych
  • Modele analizy danych
  • Raportowanie i wizualizacja danych
  • Budowa i eksploatacja rozwiązań BI w Excelu
  • Wprowadzenie do sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego

Perspektywy zawodowe – przykładowe stanowiska pracy:

  • Developer BI,
  • Developer ETL,
  • Wdrożeniowiec Business Intelligence,
  • Machine Learning engineer.

Ponadto, będziesz mieć umiejętności i kwalifikacje do rozpoczęcia budowy profesjonalnych rozwiązań Business Intelligence dla firmy, w której pracujesz, a dzięki nim tworzenie raportów będzie o wiele szybsze, przyjemniejsze i obarczone mniejszą liczbą błędów. Dodatkowo, będziesz mógł/mogła budować modele uczenia maszynowego przetwarzające duże ilości danych.

Dowiedz się więcej o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE WSEI W KRAKOWIE

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INFORMATYKI W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia