Dietetyka w Szczecinie

W społeczeństwach, w których narasta problem z otyłością, wzrasta poczucie konieczności walki z tym problemem. Może interesująca okaże się propozycja studiów na kierunku dietetyka. Sprawdź, które uczelnie w Szczecinie pozwolą ci zdobyć kompetencje w zakresie dietetyki?

Dwie szanowane w Szczecinie uczelnie proponują studia na kierunku dietetyka. Jedna z nich to renomowana uczelnia medyczna – Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie proponuje kandydatom studia na kierunku dietetyka kliniczna. Druga to uczelnia niepaństwowa – Collegium Balticum z ofertą kierunku dietetyka.

Dietetyka –Szczecińska Szkoła Wyższa COLLEGIUM BALTICUM

Wybierając studia na tym kierunku, zostaniesz rzetelnie przygotowany do profesjonalnego, zarazem kreatywnego działania oraz wykonywania zadań zawodowych w dwóch interesujących specjalnościach: psychodietetyka lub dietetyka sportowa. Uczelnia zaprasza na studia stacjonarne oraz  studia niestacjonarne. Zajęcia są prowadzone również on-line.

Gdzie studiować kierunek dietetyka w Szczecinie?

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia medyczne Szczecin. Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia