NoweStudia podyplomoweStudia Poznań

Edukacja obronna i zarządzanie kryzysowe – Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Interesują Cię kwestie związane z obronnością państwa i działaniem instytucji powołanych do zarządzania kryzysowego? Wybierz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa!

Studia podyplomowe Edukacja obronna i zarządzanie kryzysowe, które prowadzi Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, przygotowują kompetentną kadrę ds. zarządzania kryzysowego i obronności państwa, a także specjalistów ds. edukacji w zakresie bezpieczeństwa.

Oferta studiów podyplomowych dotyczy wszystkich wydziałów Uczelni tj. Poznań, Gdańsk, Gliwice, Bartoszyce, Giżycko, Jaworzno, Skoczów, Jastrzębie-Zdrój, Koszalin. Otwarcie studiów jest możliwe po zebraniu się optymalnej liczby kandydatów.

Studia przeznaczone są dla absolwentów wyższych uczelni z dyplomem co najmniej licencjata, którzy:

  • pracują lub zamierzają podjąć pracę w służbach mundurowych, organizacjach pozarządowych, jednostkach struktury  rządowej i pozarządowej, wojewódzkich zespołach reagowania kryzysowego;
  • osób zajmujących się kierowaniem działalnością organów administracji publicznej, w zakresie których znajduje się działalność prewencyjna w sytuacjach kryzysowych.

Ten kierunek studiów podyplomowych pozwala zdobyć kwalifikacje do:

  • objęcia stanowisk ds. zarządzania kryzysowego i obronności państwa w służbach mundurowych takich jak Policja, wojsko, straż pożarna,
  • nauczania przedmiotów z obszaru bezpieczeństwa, np. przysposobienie obronne, edukacja obronna, zarządzanie kryzysowe, ochrona ludności.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

SPRAWDŹ INNE STUDIA PODYPLOMOWE NA TEJ UCZELNI

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA Z SIEDZIBĄ W POZNANIU – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia