Przyszłość edukacji – konferencja UEK

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie w środę 7 grudnia zaprasza na konferencję w formule hybrydowej, poświęconą przyszłości polskiego systemu edukacji.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na konferencję z cyklu „Przyszłość edukacji”, która odbędzie się 7 grudnia 2022 roku w I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie oraz w formule online.

Rzeczywistość wokół nas podlega ciągłym, bardzo dynamicznym zmianom. Czy nasz system edukacji nadąża za nimi? Czy absolwenci polskich szkół posiadają kompetencje uniwersalne pozwalające odnaleźć się im w niestabilnej i mało przewidywalnej rzeczywistości? Czy podstawą skuteczności naszej oświaty powinny być autorytarne i transmisyjne metody nauczania?

Zagadnienia te będą poruszane w czasie konferencji z cyklu „Przyszłość edukacji”. Wydarzenie ma formułę hybrydową, transmisja będzie dostępna na platformie streamingowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja – formularz dostępny jest TUTAJ. Konferencja będzie tłumaczona na polski język migowy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

KIEDY?
7 grudnia 2022 roku (środa) w godz. 11:00 – 16:40
GDZIE?
I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie (plac Na Groblach 9).

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie UEK

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia