Skandynawistyka – język norweski – WSJO w Poznaniu

Wybierz studia, które pozwalają nie tylko uzyskać biegłość w języku norweskim w komunikacji codziennej oraz w relacjach zawodowych, ale również rozwijają kwalifikacje zawodowe i umiejętności miękkie zaliczane do kompetencji przyszłości.

Skandynawistyka stworzona jest dla osób zainteresowanych światem, które cenią sobie przede wszystkim opanowanie współczesnego języka norweskiego w praktyce, na poziomie zbliżonym do rodzimych użytkowników.

NOWOCZESNE STUDIA JĘZYKOWE
LINGWISTYKA WSPÓŁCZESNA

Studia adresowane są szczególnie do osób, które chcą osiągnąć wysoki poziom znajomości języka norweskiego, mocno osadzonego w kontekstach kultury, tradycji i społeczeństwa. Jednocześnie, które cenią sobie możliwość zdobycia i rozwinięcia kompetencji zawodowych poprzez realizację bogatego programu praktyk. Studia te prowadzone są również od podstaw z myślą o osobach, które dopiero chcą rozpocząć naukę tego języka.

Nowoczesna gospodarka. Stabilne społeczeństwo. Atut znajomości języka.
Praktyczna znajomość współczesnego języka.

Program zakłada przewagę zajęć praktycznych (patrz wykaz przedmiotów),  pozwala na osiągnięcie biegłości w języku norweskim, wspartej intuicyjną świadomością językową, zdolnością poruszania się w różnych rejestrach języka, mocnym osadzeniem we współczesnych realiach Skandynawii a w szczególności Norwegii w obszarze tradycji, współczesnej kultury i współczesnego społeczeństwa. Atuty tych studiów to program zorientowany na język współczesny, z przewagą zajęć praktycznych o charakterze ćwiczeniowym i warsztatowym, wzbogacony o blok praktyk zawodowych organizowanych przez Uczelnię.

Taki program pozwala nie tylko uzyskać biegłość w języku norweskim w komunikacji codziennej oraz w relacjach zawodowych, ale również rozwija kwalifikacje zawodowe i umiejętności miękkie zaliczane do kompetencji przyszłości. Dydaktykę wspieramy nowoczesną technologią, w tym rozwiązaniami distance learning.

Więcej informacji o tym kierunku: https://www.wsjo.pl/skandynawistyka-jezyk-norweski/

Pełna oferta studiów językowych I stopnia: www.wsjo.pl/studia-i-stopnia/

Zobacz również: WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W POZNANIU – DLA KANDYDATA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia