Filologia romańska – studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

Co roku Uniwersytet Śląski przygotowuje bardzo rozbudowaną ofertę studiów filologicznych. Jedną z propozycji są studia, które pozwalają na bardzo dobre poznanie języka francuskiego lub innego z języków romańskich. Może i Ciebie zainteresują specjalności na kierunku filologia romańska.

Studia na filologii romańskiej znajdują się w ofercie Wydziały Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego. Lista poniżej pokazuje, w jakich specjalnościach odbywa się kształcenie na omawianym kierunku. Warto zwrócić uwagę na to, że języka francuskiego możesz uczyć się od podstaw. Ciekawe są również propozycje programów tłumaczeniowych np. język francuski z językiem angielskim. Dzięki ofercie studiów romanistycznych można nauczyć się również języka hiszpańskiego oraz języka włoskiego. Szczegóły dotyczące poszczególnych propozycji poznasz wybierając link z listy poniżej.

O kierunkach filologicznych dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Katowice. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia