Studia filologiczne w Warszawie

Studia filologiczne w Warszawie to przede wszystkim wśród uczelni państwowych oferta Uniwersytetu Warszawskiego. Kierunki filologiczne posiadają renomowane wydziały UW m.in. Wydział Neofilologii UW, Wydział Lingwistyki Stosowanej UW, w zakresie studiów polonistycznych Wydział Polonistyki UW. Bardzo bogata jest również oferta szkół niepublicznych w Warszawie m.in. Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Uniwersytet SWPS w Warszawie i wiele innych.

Wybór kierunków filologicznych, wybór języków, których można się uczyć, wybór uczelni, na których można poznawać języki obce – w każdej kategorii o Warszawie można powiedzieć – najwięcej. I rzeczywiście nauczyć się można na poziomie filologicznym większości języków, o których się pomyśli, że ich znajomość może być przydatna w realizowaniu swoich marzeń o przyszłości zawodowej.

Kierunki studiów filologicznych w Warszawie

Oferta jest duża i warto na jej poznanie zarezerwować sobie trochę więcej czasu. Z uczelni niepaństwowych szczególnie zainteresuje kandydatów propozycja Uniwersytetu Warszawskiego. Wśród uczelni niepaństwowych uwagę zwraca SWPS, Akademia Finansów i Biznesu,

Lista kierunków filologicznych w Warszawie

O wymienionych na tej liście kierunkach dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Warszawa. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Warszawie:

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia