Kierunki studiówKierunki studiów OlsztynStudia logistyczneStudia Olsztyn

Inżynieria w logistyce – kierunek logistyczny w Olsztynie

Dla kandydatów na studia logistyczne przygotowano w Olsztynie kierunek inżynieria w logistyce. Kierunek ten proponuje państwowa uczelnia – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski.

Jeśli myślisz o tym, by wybrać studia logistyczne w Olsztynie, możesz skorzystać z propozycji, którą przygotował Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie – kierunek inżynieria w logistyce. u logistyka proponuje kandydatom Olsztyńska Szkoła Wyższa. Dowiedz się więcej!

Inżynieria w logistyce na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie

Inżynieria w logistyce (kierunek prowadzi Wydział Nauk Technicznych UWM w Olsztynie) to studia dla tych osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu nowoczesnych systemów logistycznych oraz ich funkcjonowania w przemyśle. Na zajęciach studenci uczą się o wspomaganiu informatycznym, zarządzaniu przepływami materiałów w przedsiębiorstwie, łańcuchach i sieciach dostaw. Absolwent tego kierunku posiada uprawnienia do ubiegania się o certyfikat Europejskiego Stowarzyszenia Logistycznego.

Odebrane wykształcenie przygotowuje absolwenta inżynierii w logistyce do pracy w działach logistycznych przedsiębiorstw produkcyjnych, centrach logistycznych, w firmach spedycyjno- transportowych, jednostkach zajmujących się projektowaniem i doradztwem w zakresie logistyki. Zdobyte podczas studiów doświadczenie otwiera mu drzwi do pracy w działach, w których wymagana jest wiedza logistyczna, techniczna, informatyczna oraz organizacyjna. Absolwent inżynierii w logistyce ma też kwalifikacje do pełnienia stanowisk kierowniczych w wyżej wymienionych podmiotach gospodarczych.

Dowiedz się więcej: INŻYNIERIA W LOGISTYCE, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia logistyczne Olsztyn. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia