Inżynieria zarządzania w Gdańsku

Jeśli interesują Cię studia techniczne w Gdańsku i chcesz wybrać kierunek związany z umiejętnościami i wiedzą z zakresu nauk o zarządzaniu, to inżynieria zarządzania może być dla Ciebie strzałem w przysłowiową dziesiątkę!

Studia na kierunku inżynieria zarządzania proponuje Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku. Dlaczego warto wybrać ten kierunek?

Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku (WSB)

Na studiach inżynieria zarządzania, prowadzonych przez WSB w Gdańsku, nauczysz się korzystania z wiedzy, zdobywania, selekcji oraz analizy danych i raportowania. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania kosztami oraz jakością, zarządzania zasobami ludzkimi oraz koordynowania prac zespołów pracowniczych. Nauczysz się również jak pośredniczyć między kadrą zarządczą w firmach, a działami produkcji.

Program kształcenia bilansuje zarówno obszar wiedzy i umiejętności z dziedziny zarządzania, jak i wiedzy oraz umiejętności inżynierskich. Na wybranych przedmiotach kształcić się będziesz w systemie dualnym – oznacza to, że część zajęć realizowana będzie bezpośrednio w firmach.

Specjalności dostępne w ramach tego kierunku:

  • Inżynieria zarządzania inwestycjami budowlanymi,
  • Inżynieria zarządzania produkcją,
  • Inżynier przemysłu 4.0,
  • Robotyzacja i automatyzacja systemów wytwarzania.

Uczelnie prowadzące kierunek inżynieria zarządzania w Gdańsku

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź naszą stronę studia techniczne Gdańsk. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Gdańsk.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku/ w Trójmieście.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia