Inżynieria zarządzania w Katowicach

Chcesz wybrać studia stanowiące połączenie nauk technicznych i zarządzania? Być może zainteresuje Cię kierunek inżynieria zarządzania.

Studia na kierunku inżynieria zarządzania proponuje kandydatom Uniwersytet WSB Merito Chorzów.

Inżynieria zarządzania na Uniwersytecie WSB Merito Chorzów

Po ukończeniu studiów na kierunku inżynieria zarządzania na Uniwersytecie WSB Merito Chorzów otrzymasz tytuł inżyniera. Program zajęć dostosowywany jest do zmieniającego się rynku pracy i globalizacji. Uzyskasz unikalne połączenie wiedzy i umiejętności z obszarów zarządzania, biznesu i technologii inżynierskich. Kierunek daje ugruntowane podstawy do objęcia stanowisk kierowniczych.

Zajęcia odbywają się w specjalistycznych laboratoriach, w których zapoznasz się z oprogramowaniem niezbędnym w pracy inżyniera, między innymi AutoCAD, SAP, Comarch ERP. Możesz uzyskać różnorodne certyfikaty umiejętności inżynierskich. Studia przypadków przygotują Cię do pracy zawodowej. Inżynierowie są poszukiwaną grupą zawodową, zatem studiując na kierunku inżynierskim, zwiększasz swoje szanse na znalezienie pracy po studiach bądź jeszcze w ich trakcie.

Specjalności:

Kierunek inżynieria zarządzania w Katowicach

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne w Katowicach. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Katowice.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach i Gliwicach.

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia