Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia logistyczneStudia Warszawa

Kierunek logistyka na warszawskich uczelniach niepaństwowych

Logistyka jako jeden z chętniej wybieranych przez kandydatów kierunków studiów jest obecny w ofercie uczelni niepaństwowych. Sprawdzamy, które z nich proponują studia na kierunku logistyka w Warszawie.

Kierunek logistyka oferuje w Warszawie kilka uczelni. Duża jest oferta szkół państwowych. Logistykę proponują m.in. Akademia Sztuki Wojennej, WAT, SGGW. Popularność tego kierunku wśród kandydatów powoduje, że atrakcyjną ofertę przygotowały dla nich również uczelnie niepubliczne.

Logistyka – Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu

Kierunek logistyka posiada w swojej ofercie Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu. Studia licencjackie na kierunku logistyka gruntownie przygotują studentów do pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, koordynacją i organizacją transportu. Wiedza przekazywana studentom w trakcie trzyletnich studiów obejmuje szerokie spektrum zagadnień w obszarach ekonomicznym, organizacji i zarządzania oraz technicznym. Poznaj oferowane przez tę uczelnię specjalności.

 • Logistyka transportu i spedycji
 • Zarządzanie w logistyce
 • Logistyka przedsiębiorstw i magazynowanie

Informacje o specjalnościach ; Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu

Kierunek logistyka – Społeczna Akademia Nauk

Studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie mają charakter studiów licencjackich. Na uczelni znajdziecie następujące specjalności:

 • Logistyka handlu i dystrybucji
 • Transport – Spedycja – Logistyka
 • Zarządzanie jakością w systemach produkcyjnych

SAN w Warszawie rekomenduje studia na kierunku logistyka:

“Bez wątpienia Logistyka, jako dziedzina interdyscyplinarna, jest miejscem powstawania innowacji z zakresu nauk technicznych oraz zarządzania. Społeczna Akademia Nauk stawia na nowoczesność w nauczaniu Logistyki dostosowując program nauczania do wymogów rynku pracy. Oferowane przez nas ścieżki do wyboru są wynikiem zapotrzebowania zgłaszanego przez pracodawców na specjalistów w zakresie zarządzania logistycznego. Szczególny nacisk kładziemy na wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych w logistyce, a naszym wyróżnikiem jest najwyższa jakość kształcenia potwierdzona wysokimi lokatami w rankingach szkół wyższych oraz opiniami absolwentów i studentów.”

Zobacz szczegóły oferty; Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

Uniwersytet WSB Merito Warszawa uczy logistyki

Na Uniwersytecie WSB Merito Warszawa na logistycznych studiach spotkacie specjalności:

 • Logistyka międzynarodowa
 • Inteligentne systemy transportowe
 • Logistyka w e-commerce
 • Logistyka w małych i średnich przedsiębiorstwach
 • Transport, spedycja, magazynowanie

O kierunku logistyka w WSB w Warszawie więcej przeczytasz: Uniwersytet WSB Merito Warszawa

Kierunek logistyka – uczelnie niepaństwowe w Warszawie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia logistyczne Warszawa. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia