Kierunki studiów WarszawanewStudia pedagogiczneStudia Warszawa

Kierunki pedagogiczne w APS w Warszawie

Pozostało jeszcze trochę czasu na wybór najlepszych studiów. Możliwe, że wielu kandydatów zainteresuje się propozycją kierunków pedagogicznych. Jedną z najlepszych polskich uczelni kształcących w naukach pedagogicznych jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Sprawdzamy, co proponuje.

Oferta studiów w Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie wykracza poza kierunki pedagogiczne. Znaleźć w niej można również tak popularne studia jak psychologia czy socjologia. Dzisiaj skupiamy się jednak na kierunkach pedagogicznych.

W APS w Warszawie studiować można wszystkie najważniejsze kierunki, które poświęcone są pedagogice. Znaleźć więc można w ofercie jednolite studia magisterskie: pedagogika specjalna, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia licencjackie na takich kierunkach jak pedagogika, logopedia oraz pedagogika zdolności i informatyki.

Każdy z kierunków ma swoją specyfikę, warto przed ostateczną decyzją poznać szczegóły oferty.

Kierunki pedagogiczne na APS w Warszawie

Więcej o uczelni: Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

Więcej informacji o kierunkach pedagogicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia pedagogiczne Warszawa. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia