Kierunki studiówKierunki studiów OpoleStudia ekonomiczneStudia OpoleStudia z zarządzania

Kierunki studiów na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej

Oferta kierunków studiów na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej jest zróżnicowana. Znaleźć w niej można zarówno kierunki związane z ekonomią oraz naukami o zarządzaniu. Wszystkie kierunki na Wydziale należą do topowych kierunków w Polsce.

Wydział Ekonomii i Zarządzania PO oferuje kandydatom studia I stopnia zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym na dwóch kierunkach. Są to ekonomia oraz zarządzanie. Naukę można kontynuować na studiach II stopnia również w obu trybach. Na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej znajdziecie również propozycję studiów II stopnia na kierunku management.

Lista kierunków na Wydziale Ekonomii I Zarządzania PO

  • Ekonomia i finanse (studia I i II stopnia)
  • Komunikacja wizerunkowa
  • Zarządzanie (studia I i II stopnia)

Więcej informacji o Wydziale znaleźć można na stronie: https://weiz.po.edu.pl/

Politechnika Opolska to uczelnia z ponad półwiekowymi tradycjami i nowoczesnym zapleczem laboratoryjnym. Oferuje zarówno kierunki techniczne, jak i ekonomiczne, czy medyczne. Dzięki szerokiej współpracy z przemysłem studenci odbywają praktyki i staże w największych firmach w regionie, a potem znajdują tam bez trudu pracę.

Wydział Ekonomii i Zarządzania PO: ul. St. Luboszycka 7, 45-036 Opole

Więcej informacji o kierunkach, innych propozycjach studiów z zakresu nauk o zarządzaniu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie Opole. Interesujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia