Kierunki studiówKierunki studiów PoznańNoweStudia filologiczneStudia humanistyczneStudia Poznań

Koreanistyka – WSJO w Poznaniu

Koreanistyka stworzona jest dla osób zainteresowanych światem, które cenią sobie przede wszystkim opanowanie współczesnego języka koreańskiego w praktyce, na poziomie zbliżonym do rodzimych użytkowników.

Kierunek koreanistyka, który proponuje Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, to studia adresowane szczególnie do osób, które chcą osiągnąć wysoki poziom znajomości języka koreańskiego, mocno osadzonego w kontekstach kultury, tradycji i społeczeństwa. Jednocześnie, które cenią sobie możliwość zdobycia i rozwinięcia kompetencji zawodowych poprzez realizację bogatego programu praktyk.

Studia umożliwiają rozwój w obszarze języka koreańskiego, dający swobodę komunikacji i intuicję językową w każdej sytuacji – od codziennej po biznesową. Ponadto studenci uczestniczą w warsztatach kompetencji miękkich, projektują swoją ścieżkę kariery, dzielą się swoją pasją podczas Dni Kultury Koreańskiej. Studia adresujemy do osób, które chcą osiągnąć wysoki poziom znajomości języka koreańskiego mocno osadzony w kontekstach kultury oraz współczesnego społeczeństwa Korei Południowej.

Atuty tych studiów to program zorientowany na język, z przewagą zajęć praktycznych o charakterze ćwiczeniowym i warsztatowym, wzbogacony o blok praktyk zawodowych organizowanych przez Uczelnię. W ramach studiów tworzone są grupy od podstaw.

Więcej informacji o tym kierunku: www.wsjo.pl/koreanistyka/

Pełna oferta studiów językowych I stopnia: www.wsjo.pl/studia-i-stopnia/

Zobacz również: WYŻSZA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W POZNANIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

WSJO W SOCIAL MEDIACH:

Chcesz dowiedzieć się więcej o filologicznych kierunkach dostępnych dla kandydatów w Poznaniu – skorzystaj ze strony Studia filologiczne Poznań. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz Studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia