Logistyka w Koszalinie

Interesują Cię studia logistyczne? Zastanawiasz się, czy można studiować logistykę w Koszalinie?

Gdzie studiować kierunek logistyka w Koszalinie?

Wybór jest bardzo prosty. Jedyną koszalińską uczelnią wyższą, która prowadzi studia na kierunku logistyka jest Politechnika Koszalińska.

Logistyka na Politechnice Koszalińskiej

Logistyka, proponowana przez Politechnikę Koszalińską, przygotowuje absolwenta do kierowania procesami zaopatrywania, dystrybucji, transportu, magazynowania, recyklingu i utylizacji (Green Logistics) oraz posługiwania się nowoczesnymi narzędziami informatycznymi wspierającymi te procesy (Smart Logistics). Praktyczne umiejętności stosowania metod, technik i narzędzi logistycznych pozwalają na skuteczną obsługę klienta, konkurowanie na rynku krajowym i międzynarodowym. Absolwent kierunku logistyka jest przygotowany do wykonywania wymagających i złożonych zadań logistycznych, potrafi twórczo usprawniać procesy logistyczne na każdym etapie ich działania.

Specjalności:

  • Logistyka przedsiębiorstw
  • Logistyka handlu i dystrybucji
  • Ekonomika transportu i spedycja

Czy warto studiować na kierunku logistyka?

Jeśli chcesz projektować i zarządzać operacjami logistycznymi w kraju i całej Europie lub ekscytują cię wyzwania i chcesz planować skuteczne strategie logistyczne dla małych i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, prawdopodobnie zainteresują cię właśnie studia na tym kierunku.

Wybierając studia na kierunku logistyka poznasz zasady zarządzania działalnością logistyczną. Nauczysz się sterować przepływem informacji, środków finansowych, zasobów ludzkich i materialnych, logistyczną obsługą klienta, a także organizować operacyjną działalność oraz usprawniać zarządzanie logistyczne w obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa.

Zdobędziesz wiedzę z zakresu funkcjonowania nowoczesnych systemów logistycznych oraz podstaw nauk ekonomicznych, organizacji i zarządzania.

Będziesz przygotowany do pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych, logistycznych, jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką (np. w firmach spedycyjnych, przewozowych) oraz instytucjach administracji, w których wymagana jest wiedza logistyczna.

Uczelnie prowadzące kierunek logistyka w Koszalinie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia logistyczne Koszalin. Interesujesz się logistyką, transportem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia