NoweStudia logistyczneStudia podyplomoweStudia Wrocław

Logistyka wojskowa – MWSLiT we Wrocławiu – studia podyplomowe

Logistyka wojskowa to nowość w ofercie studiów podyplomowych w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Studia podyplomowe na kierunku Logistyka wojskowa, które prowadzi Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, przygotowywać będą słuchaczy do objęcia stanowisk logistycznych w strukturach wojskowych oraz cywilnych instytucjach logistycznych Wojska Polskiego, a także w innych, pokrewnych instytucjach służb mundurowych.

Studia stanowią przygotowanie do realizowania zadań w komórkach logistycznych Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej oraz innych instytucjach prowadzących działalność w obszarach zabezpieczenia logistycznego materiałowego, technicznego, remontowego oraz  inwestycyjnego w ramach postępowań administracyjnych.

Główny nacisk skierowany jest na znajomość procedur w zakresie umiejętności organizacji i realizacji logistyki wojskowej w okresie pokoju i wojny oraz logistyki humanitarnej realizowanej przez Siły Zbrojne w sytuacjach różnych zagrożeń, takich jak: pożary, powodzie, wypadki, katastrofy drogowe itp.

Ponadto, dla zapewnienia wysokiej efektywności kształcenia, w wyniku upraktycznienia zajęć, słuchacze zdobędą niezbędne umiejętności praktyczne w zakresie kierowania procesami logistycznymi.

Studia skierowane są do:

  • absolwentów wyższych uczelni,
  • osób mundurowych,
  • osób cywilnych, które pełnią służbę lub pracują w pionach i komórkach logistycznych albo planują swoją przyszłość związać z logistyką wojskową,
  • osób zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji zawodowych lub chcących w przyszłości zmienić specjalność zawodową,
  • osób chcących potwierdzić swoje profesjonalne umiejętności.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

SPRAWDŹ STUDIA PODYPLOMOWE W MWSLiT

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia