KarieraKursy i szkoleniakursy onlineNowe

Mediacje – szkolenie online – Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

We wtorek 21 listopada 2023 roku Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na szkolenie online “Mediacje – droga do poszukiwania wzajemnego zrozumienia”

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu informuje, że 21 listopada br. odbędzie się szkolenie “Mediacje – droga do poszukiwania wzajemnego zrozumienia”, którego celem jest zapoznanie uczestników z istotą mediacji, jej zasadami oraz schematem postępowania mediacyjnego.

Uczestnicy będą mieli możliwość analizy fragmentów mediacji (zarówno na bazie case study, jak i w toku analizy fragmentów filmowych) pod kątem wskazań i przeciwwskazań do mediacji, a także technik i narzędzi pracy mediacyjnej. Celem warsztatów będzie wskazanie na kluczowe znaczenie technik wspierających wzajemne zrozumienie perspektyw i stanowisk stron konfliktu. Uczestnicy będą mogli poznać elementy pracy mediacyjnej przydatne na gruncie konfliktów w różnych obszarach (szkoła, miejsce pracy, dom, rodzina, środowisko rówieśnicze, związek).

Miejsce i termin:

  • 21.11.2023 roku (wtorek)
  • Godz. 10:00-14:00
  • Szkolenie on-line za pomocą aplikacji Microsoft Teams (uczestnicy otrzymają link do szkolenia).

Więcej informacji o szkoleniu oraz zapisy na stronie: https://www.wsb.net.pl/kursy-i-szkolenia/mediacje-droga-do-poszukiwania-wzajemnego-zrozumienia/

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia