Kierunki studiówKierunki studiów WrocławStudia turystyczneStudia Wrocław

Międzynarodowy biznes turystyczny we Wrocławiu

Studia międzynarodowy biznes turystyczny otwierają drzwi do globalnego świata turystyki, oferując unikalną mieszankę wiedzy biznesowej, kulturowej oraz turystycznej.

Międzynarodowy biznes turystyczny – studia, które prowadzi Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych, to propozycja dla osób otwartych, komunikatywnych, zainteresowanych różnorodnością kulturową i ekonomiczną świata oraz chcących wykorzystać te zainteresowania w praktyczny sposób w branży turystycznej.

Program studiów zapewnia dogłębne zrozumienie branży turystycznej, od hotelarstwa po zarządzanie atrakcjami turystycznymi i organizację imprez na skalę światową. Studenci nauczą się, jak projektować innowacyjne produkty turystyczne, stosować strategie marketingowe na rynkach międzynarodowych i zarządzać przedsiębiorstwami turystycznymi w zrównoważony sposób.

Perspektywy zawodowe:

  • zarządzanie hotelami i ośrodkami wypoczynkowymi,
  • projektowanie i realizacja międzynarodowych wycieczek i eventów,
  • praca w międzynarodowych organizacjach turystycznych,
  • konsulting i badania rynku w branży turystycznej.

Kierunek międzynarodowy biznes turystyczny we Wrocławiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Wrocław. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia