Kierunki studiów CzęstochowanewStudia artystyczneStudia Częstochowa

Muzyka w przestrzeni publicznej w Częstochowie

Jeśli interesuje Cię szeroko pojęta działalność i animacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, to kierunek muzyka w przestrzeni publicznej będzie doskonałym wyborem!

Studia na kierunku muzyka w przestrzeni publicznej ma w swojej ofercie Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie (prowadzi je Wydział Sztuki UJD).

Specjalności:

  • animacja artystyczna
  • muzyka estradowa
  • wykonawstwo instrumentalne

Kształcenie na kierunku muzyka w przestrzeni publicznej na UJD to szansa na rozwój uzdolnień muzycznych, zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji służących podejmowaniu aktywności w zakresie szeroko pojętej działalności i animacji artystycznej oraz na kontynuację edukacji na poziomie studiów II stopnia.

Zajęcia ze studentami prowadzą wyjątkowi wykładowcy, teoretycy, kompozytorzy, artyści koncertujący na estradach Polski i świata. Profesorowie zagraniczni – wybitni specjaliści z Ukrainy, Litwy, Słowenii, Niemiec, Węgier i USA.

Studenci mają możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w ramach programów wymiany międzynarodowej Erasmus+, możliwość udziału w różnorodnych formach aktywności: w studenckim kole naukowym, w koncertach i projektach artystycznych, w międzynarodowych konkursach muzycznych.

Kierunek muzyka w przestrzeni publicznej w Częstochowie

Więcej informacji o kierunkach artystycznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Częstochowa. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Częstochowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia