Nanotechnologia w Łodzi

Przeglądasz techniczne kierunki studiów w Łodzi, ale nie możesz się zdecydować? Interesuje Cię chemia, inżynieria materiałowa? Dowiedz się więcej o kierunku nanotechnologia!

Na studiach na kierunku nanotechnologia, które proponuje kandydatom Politechnika Łódzka, zdobędziesz wiedzę, umiejętności i kompetencje pozwalające podjąć pracę jako inżynier we wszystkich dziedzinach przemysłu wykorzystujących nanotechnologie i nanomateriały, a także chemię i inżynierię materiałową.

Specjalności:

  • Nanomateriały funkcjonalne,
  • Polimerowe materiały inżynierskie.

Perspektywy zawodowe:

  • praca na stanowisku inżyniera, projektanta lub technologa w przemyśle związanym z nanotechnologiami lub/i przemyśle chemicznym, przemyśle tworzyw sztucznych oraz pracownika laboratorium w akademickich i przemysłowych ośrodkach badawczych w kraju i za granicą,
  • możliwość kontunuowania nauki na studiach magisterskich i doktoranckich.

UWAGA! Może Cię także zainteresować kierunek chemia materiałów i nanotechnologia, który ma w swojej ofercie Uniwersytet Łódzki.

Uczelnie prowadzące kierunek studiów nanotechnologia (i podobne) w Łodzi:

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Łódź. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Łódź.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi.

Sprawdź także treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia