Studia informatyczne w Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Sopocie)

Uczelnie z Trójmiasta są cenione w całej Polsce ze względu na wysoki poziom edukacji – swoją siedzibę w Gdańsku mają m.in. Polsko–Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz Uniwersytet Gdański. Zobacz, jakie kierunki z dziedziny informatyki mają w swojej ofercie!

Pokaźną informatyczną ofertą edukacyjną na terenie Trójmiasta mogą pochwalić się uczelnie państwowe, czyli Uniwersytet Morski w Gdyni, Uniwersytet Gdański oraz Politechnika Gdańska. Warto jednak zwrócić uwagę również na uczelnie niepubliczne – wspomnianą wyżej PJATK oraz Wyższe Szkoły Bankowe w Gdańsku i Gdyni, gdyż reprezentują bardzo wysoki poziom przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości pogodzenia studiowania i pracy zawodowej dzięki świetnej organizacji zajęć studentów.

W ofercie studiów informatycznych na terenie Trójmiasta znajduje się wiele wyspecjalizowanych kierunków, jak np. BIOINFORMATYKA, APLIKACJE INTERNETOWE I MOBILNE czy INŻYNIERIA DANYCH, których ukończenie pozwala ich absolwentom wyróżnić się na rynku pracy. Prowadzone są również kierunki bardziej ogólne, wśród których prym wiedzie oczywiście INFORMATYKA.

Kierunki studiów informatycznych w Gdańsku 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia informatyczne Gdańsk. Interesujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zobacz studia informatyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia