Studia medyczne w Gdańsku

Najwięcej propozycji co roku dla kandydatów na studia medyczne przygotowuje Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMED). Uczelnia od lat należy do czołówki polskich uniwersytetów. Co roku o przyjęcie na studia ubiegają się rzesze kandydatów, którzy swoją zawodową przyszłość chcą związać z którymś z zawodów medycznych.

Popularnością wśród kandydatów cieszy się nie tylko KIERUNEK LEKARSKI czy KIERUNEK LEKARSKO-DENTYSTYCZNY. Inne przykładowe kierunki to: FARMACJA, ELEKTRORADIOLOGIA. Na pewno wielu zainteresuje się również kierunkiem PSYCHOLOGIA ZDROWIA.

Z gdańskich uczelni niepublicznych ciekawa dla kandydatów może być propozycja Wyższej Szkoły Zdrowia. Studia z zakresu nauk o zdrowiu to doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy czują smykałkę do zawodów medycznych. W ofercie Wydziału Nauk o Zdrowiu GUMED np. kierunki: ZDROWIE PUBLICZNE, ZDROWIE ŚRODOWISKOWE, RATOWNICTWO MEDYCZNE.

Kierunki studiów medycznych w Gdańsku

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia medyczne Gdańsk. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Gdańsku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia