Studia medyczne Gdańsk

Studia medyczne Gdańsk

Najwięcej propozycji co roku dla kandydatów na studia medyczne przygotowuje Gdański Uniwersytet Medyczny (GUMED). Uczelnia od lat należy do czołówki polskich uniwersytetów. Co roku o przyjęcie na studia ubiegają się rzesze kandydatów, którzy swoją zawodową przyszłość chcą związać z którymś z zawodów medycznych.

Popularnością wśród kandydatów cieszy się nie tylko KIERUNEK LEKARSKI czy KIERUNEK LEKARSKO-DENTYSTYCZNY. Inne przykładowe kierunki to: FARMACJA, ELEKTRORADIOLOGIA. Na pewno wielu zainteresuje się również kierunkiem PSYCHOLOGIA ZDROWIA.
Z gdańskich uczelni niepublicznych ciekawa dla kandydatów może być propozycja Wyższej Szkoły Zdrowia. Studia z zakresu nauk o zdrowiu to doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy czują smykałkę do zawodów medycznych. W ofercie Wydziału Nauk o Zdrowiu GUMED np. kierunki: ZDROWIE PUBLICZNE, ZDROWIE ŚRODOWISKOWE, RATOWNICTWO MEDYCZNE.

Kierunki studiów medycznych w Gdańsku

Lista kierunków medycznych w Gdańsku

Studia medyczne w Polsce

Codziennie publikujemy nowe informacje o studiach medycznych. Bądź na bieżąco i poznawaj studia w ośrodkach akademickich w Polsce.
Przejdź do strony o studiach medycznych w Polsce, tam więcej informacji

Zbliżające się wydarzenia