KarieraNoweStudia informatycznestudia onlineStudia podyplomoweStudia Warszawa

Nowoczesna analiza danych – SGGW w Warszawie

Nowoczesna analiza danych to studia podyplomowe, które prowadzi w trybie zdalnym Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Nowoczesna analiza danych, które przeznaczone są dla wszystkich osób zajmujących się, bądź zamierzających zajmować się szeroko pojętą analizą danych.

Zajęcia prowadzone będą w formie zdalnej. Praca zdalna zorganizowana jest w oparciu o oprogramowanie Microsoft Teams. Słuchacze studiów mają dostęp do pełnej funkcjonalności oprogramowania MS Teams, a także mogą pobierać oprogramowanie Microsoft w ramach MS Azure Devtools for Teaching, mogą korzystać z biblioteki oraz ze zniżek na obiekty sportowe.

Studia rozpoczynają się od przystępnego, ale bardzo precyzyjnego przedstawienia podstaw analizy statystycznej. Zasady i metody te są dalej wykorzystywane w kolejnych przedmiotach studiów. Studenci poznają nowe technologie oraz metody eksploracji danych.

Zasadniczą częścią studiów jest zaznajomienie studentów z technologiami opartymi na chmurach danych oraz nowymi technikami analizy danych opartych na Data MiningArtificial Intelligence i Machine Learning.

Absolwenci mają nabytą wiedzę nie tylko z obszaru formalnej analizy błędów, czy istotności wyników, ale również z obszaru posługiwania się nowymi technologiami związanymi z szeroko pojętą Data Science.

Absolwenci studiów będą posiadać umiejętności pozwalające na precyzyjną analizę danych z punktu widzenia zasad statystyki, fachowe szacowanie błędów oraz istotności uzyskanych wyników. Nabędą oni wiedzę i umiejętności pozwalające na posługiwanie się współczesnymi narzędziami analizy danych, pozwalającymi na tworzenie dedykowanych modeli danych oraz ich efektywną analizę. Część zdobytych kompetencji dotyczyć będzie planowania rozwiązań informatycznych, umiejętności przekazywania w sposób zrozumiały złożonej wiedzy oraz pracy zespołowej. Szeroki wachlarz poznanych technologii pozwoli absolwentom na możliwość znalezienia korzystnego miejsca pracy.

Program nauczania jest tak skonstruowany aby w studiach mogły uczestniczyć zarówno osoby początkujące, nie mające żadnego przygotowania, jak również osoby już znające nauczane systemy, lecz chcące uporządkować i rozszerzyć posiadaną wiedzę.

Dowiedz się więcej na stronie: https://nad.sggw.edu.pl

SPRAWDŹ INNE STUDIA PODYPLOMOWE W SGGW

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia