Kierunki studiówKierunki studiów GdańskStudia GdańskStudia techniczne

Nowy kierunek studiów na Politechnice Gdańskiej

Politechnika Gdańska właśnie zaczyna rekrutację na studia. Może uwagę kandydatów przykuje nowa propozycja, którą przygotowała ta największa na Pomorzu uczelnia techniczna?

Od nowego roku akademickiego Politechnika Gdańska oferuje nowy kierunek studiów. Jest nim kierunek o nazwie, która przyciągnie z pewnością uwagę wielu kandydatów zainteresowanych zdobyciem nowoczesnego wykształcenia inżynierskiego. Technologie wodorowe i elektromobilność, bo właśnie tak nazywa się unikatowy kierunek na PG, to projekt trzech wydziałów: Elektrotechniki i Automatyki, Chemicznego oraz Elektroniki i Telekomunikacji.

Na studiach można zdobyć wiedzę z zakresu projektowania i implementacji instalacji oraz układów do produkcji i magazynowania wodoru w oparciu o najnowsze dostępne technologie, wykorzystujące układy sterowania, w tym elementów pomiarowych i wykonawczych automatyki, sterowników i sieci komputerowych.

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Gdańsk. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: studia techniczne w Polsce.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia