Kierunki studiów PoznańStudia medyczneStudia Poznań

Optometria w Poznaniu

Studia na kierunku optometria to szansa na zdobycie kompetencji w poszukiwanym na rynku pracy zawodzie optometrysty. Jeśli chcesz poczuć się odpowiedzialny za profesjonalne zdiagnozowanie wady wzroku, dobranie właściwych szkieł korekcyjnych wybierz studia z oferty Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu ma dla kandydatów ciekawą ofertę studiów I stopnia na kierunku optometria. Studia te proponowane są w ramach specjalności: optyka okularowa. Program studiów jest unikatowy i pozwala na zdobycie wiedzy z zakresu: anatomii, fizjologii, biofizyki, biologii układu wzrokowego, optyki oraz technologii optycznej.

Poprzez szereg teoretycznych i praktycznych zajęć nauczysz się technik pomiaru niezbędnych do doboru okularów, oprawek oraz szkieł kontaktowych. Dowiesz się jak obsługiwać sprzęt optyczny oraz jak wygląda praca w zakładach optycznych.

Po ukończeniu studiów na kierunku optometria możesz liczyć na szybkie podjęcie pracy. Absolwenci są poszukiwani do pracy w zakładach optycznych, firmach projektujących i dystrybuujących sprzęt optyczny Często prowadzą własne gabinety.

Więcej informacji o kierunkach medycznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Poznań. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia