Politechnika Częstochowska – Kierunek na przyszłość

Politechnika Częstochowska zaprezentowała nową identyfikację wizualną Uczelni. W jej ramach PCz uruchomiła nową wersję witryny internetowej oraz przedstawiła logotyp, którym będzie się posługiwać od 1 października 2021 roku.

Uruchomienie witryny jest elementem premiery nowej identyfikacji wizualnej, która stanowi odpowiedź na zmieniający się świat oraz potrzeby nowoczesnej komunikacji z partnerami Uczelni – pracownikami, naukowcami, studentami oraz środowiskiem biznesowym.

Zasadniczy wkład Uczelni w poszerzanie perspektyw, od których zależą przyszłe losy młodych inżynierów, ujęliśmy w haśle: „kierunek na przyszłość”. Postanowiliśmy, że znak, który jest zapisem literniczniczym, najlepiej odda charakter, cel i misje spoczywająca na Politechnice Częstochowskiej. Towarzyszące mu elementy graficzne podkreślają frazę „tech”, odwzorowując przytoczoną dewizę w wyrazisty i przekonywujący sposób. Poszczególne znaki Wydziałów również uległy zmianie, mają odrębną kolorystykę oraz element graficzny charakterystyczny dla danej dziedziny.

Dowiedz się więcej: Identyfikacja wizualna Politechniki Częstochowskiej

ZOBACZ RÓWNIEŻ: POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia