Psychologia sportu – studia podyplomowe w UNS w Łodzi

Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi przedstawia propozycję studiów podyplomowych “Psychologia sportu”, adresowaną do działaczy sportowych, trenerów, psychologów, pedagogów, czy nauczycieli wychowania fizycznego.

Studia podyplomowe Psychologia sportu, które prowadzi Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi, przygotowują do wykonywania zawodu psychologa w pracy z osobami uprawiającymi sport, korzystającymi z odnowy biologicznej, rehabilitacji, zawodnikami sportu wyczynowego oraz trenerami personalnymi lub grup sportowych.

Studia przygotowują do oferowania zawodnikom profesjonalnego wsparcia w osiąganiu lepszych wyników sportowych, motywowaniu do rozwoju osobistego i w pokonywaniu własnych ograniczeń. Celem studiów jest poszerzenie wiedzy wiedzę dotyczącej psychologii sportu i aktywności fizycznej oraz umiejętności psychologicznych kluczowych dla podejmowania profesjonalnych działań psychologicznych w obszarze sportu i rekreacji. Program przygotowany jest z myślą o wszystkich, zainteresowanych zdobyciem kompetencji w obszarze angażowania, motywowania oraz prawidłowego budowania świadomości celów i sposobów ich osiągania przez zawodników czy trenerów sportowych.

Psychologia sportu to 2-semestralne studia podyplomowe, których szczególnymi adresatami są działacze sportowi, psycholodzy, pedagodzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz trenerzy, jak również absolwenci AWF, rehabilitanci i fizjoterapeuci, animatorzy sportu.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE oraz SZKOLENIA I KURSY w UNS w Łodzi

ZOBACZ RÓWNIEŻ: UCZELNIA NAUK SPOŁECZNYCH W ŁODZI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia