Kierunki studiówKierunki studiów LublinStudia LublinStudia społeczne

Społeczne kierunki studiów na UMCS w Lublinie

Jeśli chcesz studiować nauki społeczne, przeglądasz społeczne kierunki studiów w Lublinie i wciąż nie możesz się zdecydować, jakie studia wybrać – zapoznaj się z najnowszą ofertą studiów z tego zakresu, którą przygotował dla kandydatów Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

UMCS już od kwietnia uruchamia rekrutację na studia rozpoczynające się w nowym roku akademickim. Poniżej możesz sprawdzić aktualne zasady rekrutacji i przeczytać opisy prowadzonych kierunków o profilu społecznym.


Społeczne kierunki studiów na UMCS


ZOBACZ RÓWNIEŻ: SERWIS UMCS DLA KANDYDATÓW NA STUDIA

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Lublin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia