Społeczne kierunki studiów na UMCS w Lublinie

Jeśli chcesz studiować nauki społeczne, przeglądasz społeczne kierunki studiów w Lublinie i wciąż nie możesz się zdecydować, jakie studia wybrać – zapoznaj się z najnowszą ofertą studiów z tego zakresu, którą przygotował dla kandydatów Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

UMCS już od 1 kwietnia br. uruchomił rekrutację na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2021/2022. Poniżej możesz sprawdzić aktualne zasady rekrutacji i przeczytać opisy prowadzonych kierunków o profilu społecznym.

Kandydaci! Zbliża się czas egzaminów maturalnych i ważnych decyzji. Jedną z nich jest wybór uczelni i kierunku studiów. Mamy nadzieję, że wśród naszej szerokiej oferty dydaktycznej znajdziecie swoją wymarzoną ścieżkę edukacyjną. Rekrutację zarówno na I, jak i II stopień studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie prowadzimy od 1 kwietnia br. przez System Obslugi Rekrutacji. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie publikowane są aktualne informacje. Do Waszej dyspozycji pozostają także pracownicy Biura Rekrutacji UMCS.


Społeczne kierunki studiów w Lublinie 2021/2022 na UMCS oraz zasady rekrutacji:


ZOBACZ RÓWNIEŻ: SERWIS UMCS DLA KANDYDATÓW NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia