Studia artystyczne w Lublinie

W Lublinie brakuje uczelni typowo artystycznej, ale nie oznacza to, że nie można realizować swoich pasji i talentów. Wydział Artystyczny UMCS przygotował dla kandydatów kilka ciekawych kierunków studiów artystycznych: np. grafika, jazz i muzyka estradowa, malarstwo.

Dla miłośników sztuk plastycznych oraz muzyki, którzy chcieliby podjąć naukę na uczelniach w Lublinie, najwięcej kierunków studiów o takim profilu przygotował Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej. Jedną z ciekawszych ofert jest kierunek produkcja medialna, dzięki któremu poznasz sposoby tworzenia kreatywnych komunikatów zarówno wizualnych na przykład dla telewizji, jak i pisania atrakcyjnych tekstów dla innych mediów.

Kierunki studiów artystycznych w Lublinie 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Lublin. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia