Kierunki studiów Zielona Górarodzaje studiów Zielona GóraStudiaStudia artystyczneStudia Zielona Góra

Studia artystyczne w Zielonej Górze

Osoby, które chcą wybrać studia artystyczne w Zielonej Górze powinny skupić się przede wszystkim na ofercie, którą dla kandydatów przygotował na nowy rok akademicki Wydział Artystyczny UZ. Wśród kierunków m.in. GRAFIKA, SZTUKI WIZUALNE, MALARSTWO oraz JAZZ I MUZYKA ESTRADOWA.

Oferta, jaką co roku przygotowuje dla kandydatów na studia artystyczne w Zielonej Górze Uniwersytet Zielonogórski, jest bardzo zróżnicowana. Również osoby pragnące studiować na kierunkach artystycznych znajdą na UZ coś ciekawego dla siebie. Dostępne są kierunki studiów z zakresu nauk muzycznych, graficznych i innych sztuk wizualnych.

O poszczególnych propozycjach możesz dowiedzieć się więcej, wybierając interesujące Cię pozycje z poniżej listy.

Kierunki studiów artystycznych w Zielonej Górze 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Zielona Góra. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia