Studia chemiczne w Radomiu

Studia chemiczne w Radomiu możesz podjąć na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym. W ofercie uczelni kierunek TECHNOLOGIA CHEMICZNA.

Właściwie to z kierunków chemicznych w Radomiu zaproponować można jedną propozycję. Są to studia na kierunku technologia chemiczna. To jeden z kierunków proponowanych przez Wydział Inżynierii Chemicznej i Towaroznawstwa UTH w Radomiu.

Studiując kierunek TECHNOLOGIA CHEMICZNA pozyskasz wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu:

  • Chemii i technologii polimerów.
  • Ochrony i inżynierii środowiska.
  • Kosmetyków, chemii gospodarczej i przemysłowej.
  • Innowacyjnych produktów i procesów.
  • Garbarstwa.
  • Płynów eksploatacyjnych.

Jako absolwent będziesz dobrze przygotowana/przygotowany do podjęcia pracy w firmach związanych z przemysłem: chemicznym, przetwórstwa tworzyw sztucznych, kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym oraz w laboratoriach przemysłowych, inspekcji sanitarnej, ochrony środowiska jak również instytutach naukowo-badawczych.

Kierunki studiów chemicznych w Radomiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia chemiczne Radom. Interesujesz się naukami ścisłymi, bawią cię działania w laboratoriach, cieszą eksperymenty i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia chemiczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia