Kierunki studiów Krakównewrodzaje studiów KrakówStudiaStudia KrakówStudia logistyczne

Studia logistyczne w Krakowie

Studia logistyczne od lat należy w Krakowie do kierunków bardzo popularnych wśród kandydatów na studia. Studia zapewniają możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy na temat procesów zarządzania łańcuchami dostaw ze szczególnym uwzględnieniem zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji, tworzenia i wyposażania centrów logistycznych oraz zarządzania projektami.

W Krakowie masz do wyboru aż trzy uczelnie państwowe, które przyciągają kandydatów swoją ofertą. Warto poznać szczegóły tych propozycji. Poznaj dokładniej studia logistyczne w Krakowie!

Specyfika kierunku logistyka międzynarodowa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie to:

  • przygotowanie do pracy w międzynarodowym środowisku przedsiębiorstw
  • praktyczne wykorzystanie technologii informatycznych w procesach zarządzania logistycznego
  • praktyczne doskonalenie wiedzy i kompetencji poprzez uczestnictwo w warsztatach projektowych i grach symulacyjnych  o tematyce logistycznej
  • praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania projektami logistycznymi
  • wsparcie w realizacji pasji naukowych poprzez doskonalenie kompetencji i umiejętności badawczych.

Środki transportu i logistyka to z kolei kierunek Politechniki Krakowskiej przekazujący specjalistyczną wiedzę inżynierską dotyczącą budowy i eksploatacji środków transportu wykorzystywanych do przemieszczania osób i ładunków.

Studia inżynierskie na kierunku transport i logistyka z oferty Uniwersytetu Rolniczego w sposób profesjonalny przygotowują absolwentów do pracy zawodowej w dynamicznie rozwijającym się sektorze TSL (transport – spedycja – logistyka). Absolwent posiada szeroką wiedzę o funkcjonowaniu, działalności i rozwoju przedsiębiorstw z branży logistyczno-transportowej, z uwzględnieniem zjawisk ekonomicznych, społecznych oraz prawa w obszarze transportu i logistyki.

Kierunki studiów logistycznych w Krakowie 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia logistyczne Kraków. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Logistyka w Krakowie

Zastanawiasz się gdzie studiować kierunek logistyka w Krakowie? Sprawdź jakie…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia