Studia logistyczne Kraków

Studia logistyczne Kraków

Kierunek logistyka od lat należy w Krakowie do kierunków bardzo popularnych wśród kandydatów na studia. Studia zapewniają możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy na temat procesów zarządzania łańcuchami dostaw ze szczególnym uwzględnieniem zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji, tworzenia i wyposażania centrów logistycznych oraz zarządzania projektami.

Kierunki studiów logistycznych w Krakowie

Lista kierunków logistycznych w Krakowie

W Krakowie masz do wyboru aż trzy uczelnie państwowe, które przyciągają kandydatów swoją ofertą. Warto poznać szczegóły tych propozycji.
Specyfika kierunku logistyka międzynarodowa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie to:
  • przygotowanie do pracy w międzynarodowym środowisku przedsiębiorstw
  • praktyczne wykorzystanie technologii informatycznych w procesach zarządzania logistycznego
  • praktyczne doskonalenie wiedzy i kompetencji poprzez uczestnictwo w warsztatach projektowych i grach symulacyjnych  o tematyce logistycznej
  • praktyczne umiejętności w zakresie zarządzania projektami logistycznymi
  • wsparcie w realizacji pasji naukowych poprzez doskonalenie kompetencji i umiejętności badawczych.
Środki transportu i logistyka to z kolei kierunek Politechniki Krakowskiej przekazujący specjalistyczną wiedzę inżynierską dotyczącą budowy i eksploatacji środków transportu wykorzystywanych do przemieszczania osób i ładunków.
Studia inżynierskie na kierunku transport i logistyka z oferty Uniwersytetu Rolniczego w sposób profesjonalny przygotowują absolwentów do pracy zawodowej w dynamicznie rozwijającym się sektorze TSL (transport – spedycja – logistyka). Absolwent posiada szeroką wiedzę o funkcjonowaniu, działalności i rozwoju przedsiębiorstw z branży logistyczno-transportowej, z uwzględnieniem zjawisk ekonomicznych, społecznych oraz prawa w obszarze transportu i logistyki.
Szukasz  więcej informacji o studiach logistycznych? Sprawdź inne oferty studiów.

Studia logistyczne w Polsce

Codziennie publikujemy nowe informacje o studiach logistycznych. Bądź na bieżąco i poznawaj studia w ośrodkach akademickich w Polsce.
Przejdź do strony o studiach logistycznych w Polsce, tam więcej informacji.

Zbliżające się wydarzenia