Studia techniczne w Krakowie

Kandydaci przeglądający kierunki studiów technicznych w Krakowie zainteresują się głównie propozycjami renomowanych uczelni publicznych. Są to: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki (PK) oraz Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica (AGH).

Studia techniczne można znaleźć także w ofertach Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Naturalnie warto też przyjrzeć się propozycjom krakowskich uczelni niepublicznych.

Osoby zainteresowane nowymi technologiami i wszystkim tym, co nowoczesne w świecie współczesnej techniki, a także pragnące rozwijać swoje pasje, mogą je realizować na takich kierunkach, jak np. AUTOMATYKA I ROBOTYKA, MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, BUDOWNICTWO, ENERGETYKA, ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII I INFRASTRUKTURA KOMUNALNA, ELEKTRONIKA, czy POJAZDY SAMOCHODOWE.

Kierunki studiów technicznych w Krakowie:

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne w Krakowie. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: STUDIA TECHNICZNE. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne w Krakowie.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia