Studia turystyczne w Radomiu

Studia na kierunku turystyka i rekreacja oferuje Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu.

Studia z zakresu turystyki realizować można najczęściej na kierunku, który nazywa się turystyka i rekreacja. Tak jest również w Radomiu. Studia dla kandydatów przygotował Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny.

Turystyka i rekreacja na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu (UTH)

Studiując na kierunku turystyka i rekreacja na UTH w Radomiu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu oOrganizacji imprez turystycznych i rekreacyjnych, projektowania oferty turystycznej, funkcjonowania i zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym, wykorzystania i kreowania innowacyjnych rozwiązań w funkcjonowaniu przedsiębiorstw z branży turystycznej.

Nauczysz się również tworzyć narzędzia informatyczne dla celów sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw turystycznych, sposobów pozyskiwania i metod analizowania zróżnicowanych danych związanych z branżą turystyczną, prognozowania zjawisk mających wpływ na rozwój branży turystycznej w skali makro i mikro.

Zyskasz znajomość i dobrą komunikację w językach obcych, pracy w zespole, rozumienia potrzeb i zachowań ludzkich, właściwego reagowania i rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

Jako absolwent będziesz dobrze przygotowana/przygotowany do podjęcia pracy w biurach turystycznych, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, sportowych i rekreacyjnych, organizacjach turystycznych, obiektach uzdrowiskowych, centrach rekreacji i odnowy biologicznej, gospodarstwach agroturystycznych, instytucjach państwowych i samorządowych, a także fundacjach i stowarzyszeniach. Praca zapewni Ci wiele satysfakcji  i niezapomnianych przeżyć. Będziesz miała/miał możliwość odkrycia świata, wielu fantastycznych i inspirujących miejsc, poznania interesujących ludzi oraz obcowania z ich kulturą i zwyczajami.

Kierunki studiów turystycznych w Radomiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Radom. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij


Czytaj więcej: studia w Radomiu

Administracja w Radomiu

Studia na kierunku administracja to doskonałą okazja do zdobycia interdyscyplinarnych kompetencji. Kierunek proponują radomskie uczelnie….

Studia społeczne w Radomiu

Kierunki studiów społecznych w Radomiu to możliwość podjęcia nauki na takich m.in kierunkach jak: DZIENNIKARSTWO, PRACA…

Studia sportowe w Radomiu

W Radomiu nie będziesz mieć dużego wyboru sportowych kierunków studiów. Jedyną propozycją, żeby realizować swoje…

Praca socjalna w Radomiu

Te licencjackie studia adresowane są do osób, które wykazują się dużą społeczną wrażliwością, są zdolne…

Psychologia w Radomiu

Dla kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w Radomiu na kierunku psychologia są trzy możliwości. Jedna z…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia