Studia psychologiczne w Radomiu

W zakresie studiów psychologicznych w Radomiu dobrą dla ciebie propozycję posiada Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu, Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu.

Studia na kierunku psychologia w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu to oferta jednolitych studiów magisterskich. Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu kształci psychologów na studiach licencjackich i daje możliwość kontynuowania nauki na II stopniu.

Psychologia w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu

Uczelnia przygotowała dla kandydatów ofertę studiów licencjackich. Nauka na kierunku trwa trzy lata i kończy się uzyskaniem licencjata. W AHNS propozycja ciekawych specjalności:

  • psychologia społeczna z elementami coachingu
  • psychoprofilaktyka uzależnień
  • psychologia rozwoju osobowości i jakości życia
  • psychologia kliniczna
  • psychologia edukacji i interwencja kryzysowa

Przed studentami uczelni tworzy ciekawe obraz perspektyw zawodowych.

Absolwent kierunku psychologia jest przygotowany do pracy w roli specjalisty do spraw psychologii w różnego typu instytucjach i organizacjach: rządowych, pozarządowych, samorządowych, prywatnych, jak również w organizacjach o zasięgu międzynarodowym.

Zdobyte kwalifikacje umożliwiają podjęcie pracy pomocowej w obszarze ściśle związanym z psychologią (obszar pomagania i terapii, obszar badań naukowych, obszar zarządzania zasobami ludzkimi, obszar treningów i wspomagania rozwoju), a także wszędzie tam, gdzie wymagana jest dobra współpraca w zespole i znajomość mechanizmów społecznych (agencje reklamowe, massmedia, firmy PR).

Możliwym sposobem rozwoju kariery zawodowej jest podjęcie własnej działalności gospodarczej lub wykonywanie zleceń na rzecz firm i instytucji z sektora zdrowia, edukacji i szeroko rozumianego biznesu.

Psychologia w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej

Uczelnia proponuje kandydatom studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym.

Studia są przeznaczone dla osób, które swoją przyszłość wiążą z pracą psychologa. Studia te są adresowane przede wszystkim do osób mających predyspozycje w zakresie nauk społecznych i humanistycznych, jednak nie ma przeciwwskazań, by podjęły je również osoby o zainteresowaniach ścisłych.

Kierunek ten spełnia więc wszystkie wymogi, które obecnie stawia się nowoczesnym, nastawionym na innowacje, nadążającym za zmianami cywilizacyjnymi i technologicznymi studiom wyższym. Uwzględnia również zapotrzebowanie współczesnego rynku pracy na tego typu specjalistów.

W ramach kierunku oferowane są speckalności:

  • Psychologia sądowa
  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • Psychologia kliniczna
  • Psychologia zdrowia

Więcej informacji o specjalnościach na stronie uczelni.

Kierunki studiów psychologicznych w Radomiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia psychologiczne Radom. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia