Kierunki studiówKierunki studiów RadomStudia prawniczeStudia RadomTOP RadomTop studia

Administracja w Radomiu

Studia na kierunku administracja to doskonałą okazja do zdobycia interdyscyplinarnych kompetencji. Kierunek proponują radomskie uczelnie. Dowiedz się, które posiadają ciekawą propozycję dla maturzystów.

Gdzie studiować kierunek administracja w Radomiu?

Dwie uczelnie w Radomiu przygotowały dla kandydatów studia licencjackie na kierunku administracja. Państwowy Uniwersytet Radomski na Wydziale Prawa i Administracji proponuje studia licencjackie, dzięki którym jako absolwent “będziesz dobrze przygotowana/przygotowany, aby samodzielnie podjąć i prowadzić działalność gospodarczą w wielu obszarach, wykazując się dobrą znajomością prawa i umiejętnością jego skutecznego stosowania w praktyce. Znajdziesz zatrudnienie w urzędach administracji publicznej, w urzędach państwowych i samorządowych, przedsiębiorstwach państwowych i prywatnych, organizacjach pozarządowych.”

Administracja w Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu to możliwość wyboru jednej z oferowanych specjalności:

  • Administracja publiczna
  • Administrowanie służbami porządku porządku publicznego
  • Administracja usług społecznych i socjalnych
  • Administracja Skarbowa
  • E-administracja

Studia na kierunku administracja to interdyscyplinarne studia, obejmujące zagadnienia z zakresu prawa i wybranych nauk społecznych, pozwalające na uzyskanie umiejętności posługiwania się i interpretacji przepisów regulujących zasady funkcjonowania państwa i społeczeństwa. Studia przygotują Cię od strony teoretycznej i praktycznej do pracy urzędniczej.

Kierunek administracja w Radomiu

Więcej informacji o kierunkach prawniczych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze Radom. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia