Kierunki studiówKierunki studiów KatowiceStudia KatowiceStudia prawnicze

Kierunki prawnicze na Uniwersytecie Śląskim

Kierunki prawnicze należą do tych kierunków studiów, które są chętnie wybierane przez kandydatów. Sprawdzamy, jakie propozycje w tym zakresie przygotował Uniwersytet Śląski.

Kierunki prawnicze kandydat znajdzie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Ta uniwersytecka jednostka prowadzi studia jednolite magisterskie na kierunku prawo oraz studia licencjackie na kierunkach administracja oraz przedsiębiorczość.

Kierunki studiów prawniczych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

Przeczytaj o kieurnkach:

Uniwersytet Śląski w Katowicach jest jedną z największych uczelni w Polsce. Kształci obecnie blisko 35 000 studentów, słuchaczy studiów podyplomowych i doktorantów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Sprawdź sam, jak wiele do zaoferowania ma uczelnia swoim przyszłym studentom w swoich kampusach w Katowicach, Cieszynie, Chorzowie i Sosnowcu – Uniwersytet Śląski. Uczelnia systematycznie rozwija ofertę dydaktyczną. Rokrocznie uruchamiane są kierunki i specjalności odpowiadające najnowszym trendom nauki i oczekiwaniom rynku pracy oraz pozwalające na pielęgnowanie indywidualnych zainteresowań studentów.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze Katowice. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia