Studia prawnicze w Katowicach

Jesteś osobą dokładną o szeroko rozumianych zainteresowaniach humanistycznych? Jeśli tak, to istnieje duża szansa, że świetnie odnajdziesz się na studiach prawniczych. Poznaj kierunki z tej dziedziny oferowane przez katowickie uczelnie!

Katowickie uczelnie umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości edukacji na standardowych kierunkach prawno–administracyjnych. Reprezentantem uczelni państwowych umożliwiających taki rodzaj studiów jest Uniwersytet Śląski, zaś uczelnie niepubliczne reprezentują Akademia Górnośląska w Katowicach oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie.

Jak już wspomniano, oferta katowickich uczelni w zakresie prawno–administracyjnym jest dosyć standardowa: można tu znaleźć kierunki PRAWO (realizowany jak zwykle w formie jednolitych studiów magisterskich), ADMINISTRACJĘ oraz ADMINISTRACJĘ PUBLICZNĄ. Nieco bardziej specjalistyczne podstawowych wersji tych kierunków to PRAWO W BIZNESIE realizowane na WSB.

Kierunki studiów prawniczych w Katowicach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze Katowice. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zobacz również treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia