Studia prawnicze w Katowicach

Jesteś osobą dokładną o szeroko rozumianych zainteresowaniach humanistycznych? Jeśli tak, to istnieje duża szansa, że świetnie odnajdziesz się na studiach prawniczych. Poznaj kierunki z tej dziedziny oferowane przez katowickie uczelnie!

Katowickie uczelnie umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości edukacji na standardowych kierunkach prawno–administracyjnych. Reprezentantem uczelni państwowych umożliwiających taki rodzaj studiów jest Uniwersytet Śląski, zaś uczelnie niepubliczne reprezentują Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa oraz Wyższa Szkoła Bankowa Chorzów–Katowice.

Jak już wspomniano, oferta katowickich uczelni w zakresie prawno–administracyjnym jest dosyć standardowa: można tu znaleźć kierunki PRAWO (realizowany jak zwykle w formie jednolitych studiów magisterskich), ADMINISTRACJĘ oraz ADMINISTRACJĘ PUBLICZNĄ. Nieco bardziej specjalistyczne podstawowych wersji tych kierunków to PRAWO W BIZNESIE realizowane na WSB.

Kierunki studiów prawniczych w Katowicach

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze w Katowicach.

Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia