Kierunki studiówKierunki studiów BydgoszczStudia BydgoszczStudia psychologiczne

Psychologia – Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz

Studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie WSB Merito Bydgoszcz to m.in. zajęcia z diagnozy osobowości oraz profilowania, czy też poznawanie narzędzi przydatnych w pracy psychoterapeutycznej.

Uniwersytet WSB Merito Bydgoszcz proponuje kandydatom jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, na których nauczysz się diagnozy i udzielania pomocy psychologicznej jednostkom oraz grupom społecznym w sytuacjach trudnych i w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w różnych obszarach życia.

W trakcie studiów nauczysz się także przygotowywania specjalistycznych opinii, a także dla indywidualnych zapotrzebowań pacjentów. Poznasz zasady współpracy z placówkami specjalistycznymi z obszaru psychologii klinicznej, sądami oraz placówkami opiekuńczo-wychowawczymi.

Specjalności:

Absolwenci będą przygotowani do pracy w charakterze psychologa w:

  • placówkach ochrony zdrowia,
  • placówkach opieki społecznej,
  • placówkach opieki penitencjarnej,
  • przedsiębiorstwach,
  • urzędach państwowych i samorządowych.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Uczelni

Więcej informacji o kierunkach psychologicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Bydgoszcz. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Bydgoszczy.

Można skorzystać również z innych informacji o studiach w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia w Bydgoszczy

Uczelnie Bydgoszcz

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia