Politechnika Krakowska



Uczelnia

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki to uczelnia państwowa, która od ponad 60 lat kształci kadry inżynierskie. Uczelnia kształci studentów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia oraz doktoranckich i podyplomowych. Wielu spośród prawie 1 200 pracowników naukowych i dydaktycznych to wybitni specjaliści, uczestniczący w pracach międzyuczelnianych i międzynarodowych zespołów badawczych. Ich wiedza i kompetencje pozwalają naszej uczelni utrzymać odpowiednią pozycję w Polsce i w międzynarodowym środowisku naukowym. W ramach umów dwustronnych oraz programu “Erasmus”, Politechnika Krakowska prowadzi współpracę naukową i wymianę studencką z kilkuset uniwersytetami w 47 krajach na świecie.



Kierunki studiów



Rekrutacja


Specjalnie dla was przygotowaliśmy wyszukiwarkę, która uwzględnia zasady rekrutacji oraz możliwość wyboru kierunku zgodnie z wybranymi przedmiotami na maturze. Wystarczy wpisać nazwę przedmiotu np. biologia, by dowiedzieć się, na których kierunkach ten przedmiot z matury uwzględniany jest w rekrutacji.

Politechnika Krakowska, zasady rekrutacji, kierunki studiów

wyszukiwarka


Bardziej szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znaleźć można w dziale KANDYDAT, REKRUTACJA lub Uchwale Senatu na stronie Politechnika Krakowska



Studia podyplomowe

Studia podyplomowe na Politechnice Krakowskiej



Lokalizacja




Kontakt

ul. Warszawska 24
31-155 Kraków
https://www.pk.edu.pl/index.php?lang=pl


Zbliżające się wydarzenia